Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

Verta Tekno Otomasyon

ACS355 Genel Makine  sürücüleri

2010 Verta Tekno

 

ACS355 MOTOR SÜRÜCÜSÜ

ACS355, 0.37 - 22 kW / 0.5 - 30 hp

 

ÖZELLİKLER

 

Dünya çapında servis : Geniş stok ve dünya çapında geniş servis ve teknik destek ağı ile benzerlerinden üstün.

Kendi sınıfında geniş güç aralığı (0,37—22 KW) : Makine üreticilerinin tüm tipik ihtiyaçlarını karşılar.

Son derece kompakt tasarım ve aynı tip tasarım : Sürücü kendi sınıfında en yüksek güç yoğunluğuna sahiptir (2,8 kW/dm3 de) . Sürücülerin boyutları aynı derinlik ve yüksekliktedir bu çoklu sürücülerle çalışmayı ve pano yerleştirmeyi kolaylaştırır.

Güvenli Tork-Off fonksiyonu (SIL3) standart : Dahili , beklenmedik start-up ların ve durmaların önlenmesi için kullanılan sertifikalı fonksiyon.

Ardışıl programlama : Uygulamaya özgü önceden set edilebilir 8 dahili program

Uygulama makroları ve kontrol paneli yardımcıları : Önceden tanımlanmış I / O yapılandırmaları içeren , 3-tel , PID Kontrol ve motor potansiyometre makro gibi. Sürücü start-up , motor kalkış ve PID kontöl gibi farklı işlevlerin parametrelerinde farklı yardımcılar yardım eder.

FlashDrop cihazı : Seri üretim ve bakım için sürücüye daha hızlı ve daha kolay parametre yüklenir ve devreye alınır. FlashDrop aracı sürücüde enerji olmadan parametrelerin birkaç saniyede karşıdan ve karşıya yüklenebilmesini sağlar. Kullanımı kolaydır ve sürücü teknik bilgisi gerektirmez.

Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

 

 

 

 

 

Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

UYGULAMA ALANLARI

 

ABB genel makine sürücüleri, parametre girişi, devreye alma ve yüklenmesi en hızlı olacak şekilde üretilmiştir. Sistem entegratörleri ve makine üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donanımlı olarak üretilmiştir.

 

Uygulamalar

ABB genel makine sürücüleri, çok çeşitli makine uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılaşacak şekilde tasarlanmıştır. Sürücüler, gıda ve meşrubat, malzeme taşıma, tekstil, baskı, kauçuk ve plastik ile ahşap işleri uygulamaları için idealdir.

Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen: