Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

Verta Tekno Otomasyon

Teknik Bilgiler

2010 Verta Tekno

 

ABB MOTOR SÜRÜCÜ TÜRLERİ

1– Makine Sürücü: ACS150 ve ACS350 serisi ABB motor sürücü ürünleri "makine sürücüleri" sınıfındadırlar. Bu sınıftaki sürücüler ~22 kW ve altı küçük seviyede endüstriyel makine uygulamaları için uygundur.

 

2- Standart Sürücü: ACS550, ACH550 (HVAC uygulamaları için) ve ACS310 (Pompa ve fanlar için) serisi ABB motor sürücü ürünleri "standart motor sürücü" sınıfındadırlar. ~350 kW'nın altındaki orta seviyede performans gerektiren endüstri uygulamaları (pompa, fan gibi.) için uygundur.

 

3- Endüstriyel Sürücü: ACS800 “Alçak Gerilim AC Sürücüler”  sürücü sınıfından, ACS850 serisi ABB motor sürücü ürünleri ise "endüstriyel motor sürücü" sınıfındadırlar. ACS800 2800 KW’a kadar uygulamalar için performanslı sürücülerdir. Çimento sanayi, çelik sanayi ve petrokimya gibi yüksek seviye endüstri uygulamaları için uygundur.

NEDEN HIZ KONTROLÜ GEREKLİDİR?

1. Azalan bakım giderleri: D.O.L. yolverme ile karşılaştırıldığında mekanik ve elektriksel yüklenmeler minimuma iner, bakım gerekliliği azalır.

2. Üretim artışı: Gerektiğinde, hızı nominal hızın üzerine çıkararak üretim artışına olanak sağlar.

3. Enerji tasarrufu: Pompa & Fan gibi birçok uygulamada prosesin ihtiyacını sağlayan düşük hızlarda büyük miktarda enerji tasarrufu yapılabilmesini sağlar.

4. Kalite artışı: Optimum proses kontrolü ile ürün kalitesi artar.

 

Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

Ürün Gruplarımız

 

   Teknik bilgi ve kataloglar

 

-  ABB Sürücüler

           - ACS55

           - ACS150

           - ACS310

           - ACS350

           - ACS355

           - ACS550

           - ACH550

           - ACS800

           - ACS850

           - ACSM1

 

-   ABB PLC ve Ekipmanları

           - AC500

 

-  ABB Endüstriyel Robotlar

           - Genel

 

-  Dataloggerlar

           - Sıcaklık Kaydedici Datalogger

 

 

 

 

Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

  Birden fazla veriyoluna paralel bağlantı

Yeni AC500, müşterinin gereksinimlerine uyacak şekilde bir arada kullanılabilen ve esnek bir biçimde genişletilebilen çeşitli cihazlardan oluşur. Ayrıca tek bir kontrol sistemi ile birden fazla fieldbus, istenen herhangi bir kombinasyon kullanılarak eşzamanlı olarak çalıştırılabilir. Müşteriler, artan gereksinimleri karşılamak amacıyla kolayca değiştirilebilen çeşitli işlemci işlemci performans sınıflarıarasında seçim yapabilirler. Ortak mühendislik aracımız AC500 Control Builder, platformun tamamının IEC 61131-3’e göre standart bir biçimde programlanabilmesi olanağının yanı sıra ek özellikler ve yardımcı programlar sağlar.

 ABB PLC ve Ekipmanları

 Mükemmel biçimde karşılanan müşteri gereksinimleri

Basit, uyumlu genişletilebilirlik, fieldbus seçiminde esneklik ve gelecekteki Pazar eğilimlerine uygun tasarım; bunlar makine mühendisliği ve tesis mühendisliği sektörleri başta gelmek üzere otomasyon platformları ile ilgili taleplerden bazıları. Müşterilerimiz ve son kullanıcılar ile yakın bir iletişim içinde bu ihtiyaçlar üzerinde çalışıldı. Şu anda ise yeni ölçeklendirilebilir AC500 PLC’nin tasarımı ve yüksek işlevselliği ile gerçeğe dönüşmüş durumdalar.

Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen: