Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

Verta Tekno Otomasyon

Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

Hakkımızda

Hakkımızda

2010 Verta Tekno

VERTA TEKNO Hakkında ;

 

           Verta-Tekno Ltd Sti. Otomasyon sektöründe 2004 yılından itibaren aktivite göstermektedir ve PLC/PC kontrollü endüstriyel otomasyon hizmetleri vermektedir. Firmamız; endüstriyel üretim alanında işgücünden tasarrufu oluşturan güvenli çözümlerle üretimi ve/veya prosesi monitörize edebilen bir otomasyon tekniği sağlamaktadır. LAN-Ethernet sistem ile istenen aralıklarda ortam verilerini bir merkezde toplayabilen, grafiklendirebilen sadece güvenli ve hızlı kominikasyon ile kalmayıp, işletmeleri ziyaret etmeden, internet erişiminin olduğu her yerden veri toplamayı mümkün kılabilen sistemleri sağlamaktadır. İlave olarak kritik anların kontrolü için uygun noktaları alarm sistemleri ile desteklemektedir. Verta-Tekno, farklı sektörlere, datalogger ısı ölçerler, sensörler, klimatik kontrolör ürünleri ve otomasyon proje hizmetleri sunmaktadır.

 

Başlıca faaliyet gösterdiğimiz Alanlar;

           -  Kanatlı Hayvanlar

           -  Gıda ve içecek

           -  Kimya

           -  Enerji santralleri

           -  Makine imalat sektörü

           -  Demir çelik

 

Proses ölçüm alanında;

           -  Akış

           -  Sıcaklık

           -  Basınç

           -  Seviye

           -  Vana Pozisyonerleri ve konvertörler

           -  Sıvı Analiz

           -  Gaz Analiz

           -  Kayıt kontrol cihazları

 

Otomasyon alanında Komple ROBOT - PLC ve SCADA çözümleri ile;

           -  Kimya sektörü

           -  Elektrik Santralleri

           -  Enerji Dağıtım İzleme

           -  Petrokimya

           -  İçme suyu

           -  Atık su arıtma

          

 

Üretiminizde hedeflediğiniz kalitenin ve başarılarınızın ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

 

           Şirketlerimizden ETKİN KANATLI Ltd. Şti. 1998 yılında kurulmuş ve yem sektöründe, tecrübeleri ile edindiği bilgilerle, müşterilerine yem formülasyonu hizmeti vererek çalışmalarına başlamış ve ileriki iş deneyimlerinde de ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır.

           Etkin Kanatli Ltd. Şti. canlı hayvan/insan sağlığı koruma programına Primalac ürünü ile katılmıştır. Ürün çevresel uyumlu insan ve hayvan sağlığı açısından hiçbir risk arz etmeyen bir üründür. Primalac(DFM) ürünü, bakteriyel, viral ve paraziter hastalıklardan korunmak için uygun bir yöntemdir. Primalac protein absorbsiyonunu iyileştirir. Probiyotikler; yem alımını ve yemden yararlanmayı iyileştirir, protein kaynaklarının tasarruflu kullanılmasını sağlar. Hedefimiz; hayvan beslemenin her alanında, problemleri, geleceğin istekleri doğrultusunda, güvenli ve çevre sağlığını koruyarak çözebilmektir.

Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen: