Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

Verta Tekno Otomasyon

Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

Ürünler

2010 Verta Tekno

CP400 Operatör Panelleri

Yüksek performans , hızlı ve kolay proje yönetimi ön plandadır. Ekran yöneticisini kullanarak proje bileşenlerinizi hızlı bir şekilde görebilir ve kolayca yönetebilirsiniz. Proje bilgilerinizin yaratılmasını, değiştirilmesini , sınıflandırılmasını ve tanıtılmasını kolaylaştırır. CP400 Soft technical manual

Kütlesel Debimetreler

Coriolis kütlesel akış ölçerlerin en uygun olduğu alan sıvı ve hamurların iletkenlikten, yoğunluktan ve sıcaklıktan bağımsız ölçüm yapıldığı uygulamalardır. Sağlam yapısıyla , deminaralize su, gıda ve kimyasal sektöründe zorlu şartlardan etkilenmeden ölçüm yaparlar.  .

Termal Kütlesel Debimetreler

Gazlarda hassas ve sıcaklık ve basınç transmitterine ihtiyaç duymadan doğrudan kütlese ölçüm yapabilmektedir. Doğal gaz, Basınçlı hava, LPG, CO2  ve O2 gibi benzer bir çok uygulamada doğrudan güvenli ölçüm avantajı sağlar. Basınç kaybı 10 mbar' ın altındadır.

Vortex ve Swirl Debimetreler

Yenilikçi DSP ( Dijital Sinyal İşleme) teknolojileri sayesinde başta buhar uygulamaları olmak üzere sıvı ve gaz uygulamalarında kullanılmaktadır. Hareketli ve oynar parçası olmadığı için bakım gereksinimi yoktur. Buhar ve oksijen uygulamalarına özel tasarımı ve geniş kullanım seçenekleriyle bir çok uygulamada güvenle kullanılır.

Değişken Alan ( Rotametre) Debimetreler

Düşük orandaki, gaz, sıvı ve buharın ölçülmesi için klasik ve kanıtlanmış bir yöntemdir. Cam yada metal ölçüm tüpleriyle çeşitli modeller bulunmaktadır.

Orifis Debimetreler

Bu yöntem yukarıda açıklanan ölçüm prensibine alternatif geleneksel ölçüm yöntemidir. Geniş fark basınç ve primer ölçüm serisi mevcuttur.

Basınç Transmitteri

Basınç Transmitterleri en zor işletme koşullarına dahi dayanabilecek şekilde çeşitli tasarım ve opsiyonlarla ABB de mevcuttur. %0,04, 0,075 ve 0,15 doğruluk oranı ve 1:100 geniş ölçüm aralığı ile güvenilir çözüm olanağı tanır. Agresif gazlarda veya akışkanlarda çok çeşitli diyafram, dolgu sıvısı ve conta seçenekleri ve aksesuar seçeneklerine sahiptir. İhtiyacınız olan haberleşme seçenekleriyle birlikte HART dijital haberleşme özelliği standarttır. Direkt flanş montaj ve remote seal Transmitteri ömrünü uzatmak ve olumsuz yönde etkilenmesini engelleyecek yönde izolasyon sağlar. Mutlak, Gauge, Diferansiyel veya multivariable ( çok değişkenli ) ölçüm tipleriyle güvenilir ölçüm avantajı tanır. 

Sıcaklık Ölçümü

Sıcaklık sensör ve transmitterleri ile zorlu proses şartlarından hijyenik uygulamalarda kadar 120 yıllık Sensycon deneyimi ile uygulama olanakları sağlar. Montaj çeşitliliği ve haberleşme opsiyonlarıyla termocupl, RTD ve infrared sıcaklık ölçüm seçenekleri mevcuttur.   

Pozisyonerler 

ABB Pozisyonerler esnek çözüm ve uygun maliyetli vana yönetimi sağlar. Akıllı ve analog modeller bulunmaktadır. Namur standardında olan lineer veya rotary aktuatörlerde kendi kendini devreye alabilme ve geniş parametre seçenekleriyle uygun çözüm olanağı sağlar.

I/P ve P/I Sinyal dönüştürücüler

I/P veya P/I sinyal dönüştürücüler elektro-pnömatik konumlandırıcıların merkezi elemanıdır. 3-15psi veya 0,2-1bar giriş veya çıkış seçenekleriyle küçük ve her türlü montaja uygun yapıdadır.

Sıvı Analiz Cihazları

pH/REDOX, İletkenlik, Çözülmüş Oksijen ve Bulanıklık sensör ve analiz cihazlarıyla su ve atık su sistemlerinde geniş kullanım olanağı sağlamaktadır.

Proses Kontrol Cihazları 

Kağıt, metal, kimya, ilaç, fırın, petrol ve gıda endüstrileri için single-loop (tek döngü) PID veya on/off kontrol amaçlı cihazlardır. Üniversal analog giriş (mV,V,RTD,TC,R ve mA) özelliği ile ara birim kullanmadan doğrudan sisteme uyumluluk sağlar. Çeşitli pano montaj ebatları ve duvar montaj seçeneklerine sahiptir. 

Proses Kayıt Cihazları

ABB Video-grafik ve kağıtlı tip proses kayıt cihazları üniversal analog giriş özelliği ve 36 kanala kadar geniş kayıt özelliği ile prosesinizin yüksek örnekleme zaman dilimlerinde soft veya kağıt üzerinde kayıt etme imkanı vermektedir. Genellikle Pasterizasyon, Fırın, Haddehane, Evaperatör, Boyahane, Test sistemler ve benzeri sistem veya uygulamalarda kullanılmaktadır.

Yuvarlatılmış Dikdörtgen: Yuvarlatılmış Dikdörtgen:

Elektro-Manyetik Debimetreler

ABB iletken sıvı ve çift fazlı akışkanlar için dünyanın en geniş ve en iyi elektromanyetik akış ölçer portföyüne sahiptir.Bu akış ölçerler içme suyu, atık su, kimyasal veya yüksek sıhhi gereksinimlerin karşılanmasının gerekli olduğu tüm endüstriyel uygulamalar için uygun yapıdadır. Sektörsel odaklı ürünlerin çeşitliliği ile her türlü uygulamaya özel çözümler sunmaktadır.

AC 500 Özel Otomasyonlar için PLC

Basit, uyumlu genişletilebilirlik, gelecekteki pazar eğilimlerine uygun tasarım. Müşterilerimiz ve son kullanıcılar ile yakın bir iletişim içinde bu ihtiyaçlar üzerinde çalışıldı. Şu anda ise yeni ölçeklenebilir AC500 PLC’nin tasarımı ve yüksek işlevselliği ile gerçeğe dönüşmüş durumdadır. AC 500 Manual ,

Daha detaylı bilgi

 ABB Endüstriyel Sürücüler

ABB Endüstriyel sürücüleri, sanayi uygulamaları ve özellikle kağıt, metal, madencilik, çimento,enerji, kimyasal ve petrol&gaz gibi proses endüstrileri uygulamaları için tasarlanmış son derece esnek AC sürücülerdir.ABB endüstriyel sürücüleri akım değerleri yüksek aşırı yük gereksinimine sahip uygulamalar için tasarlanmıştır. ACS550 Turkce Manual , ACS800 Manual , Diğer Ürünlerimiz

 DataLoggerlar

-40 - +85ºC  Sıcaklık aralıklarında çalışan ,RS232 haberleşme özellikli , 10 yıl pil ömrü, alarm özelikli dataloggerlar . Ayrıntılar

Satışı Yapılan Ürünler:

Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen:
Yuvarlatılmış Dikdörtgen: